Motosport

Hannes Soomer osaleb maailmameistrivõistlustel!

21.02.2017
Hannes Soomer stardib eeloleval hooajal motoringraja MM-võistlustel ja teeb meeskonna WIL Sport Racedays Honda esisõitjana kaasa klassis World Supersport.

 

Hannese jaoks algab hooaeg 31. märtsil Hispaania etapiga ja Eesti televaatajad saavad võidukihutamisele kaasa elada kanali Eurosport vahendusel. Eelmisel aastal jälgis kõnealust võistlussarja 285 miljonit televaatajat ja sellel aastal viiakse Hannese vahendusel nendeni ka tükike Eesti soolotsiklite võidusõiduajalugu.

Hannes ise arvab uuest väljakutsest niimoodi: “Ootan põnevusega esimest testi, et saaks jätkata sealt, kus eelmise aasta lõpus pooleli jäi. Meeskond, milles ma sõitma hakkan, on mulle tuttav EJC aegadest ning sel hooajal on meil ka Honda tehniline tugi.”

Meeskonna hooaja eesmärk on saavutada stabiilselt esikümne kohti ning võita ESS arvestus (arvesse lähevad vaid Euroopas toimuvad MM-etapid). “Veebruaris algavad esimesed testid ning eesmärgiks on saavutada hea koostöö minu, mootorratta ja meeskonna vahel,” lisas Hannes. “Ma tänan meeskonda, kõiki toetajaid, oma peret ja fänne, kes on aidanud mind kohta, millest ma 10 aastat tagasi ei julgenud mõeldagi – teha oma unistuste tööd ja seda tehasetoega meeskonnas.“

Asjade käiguga saab end kursis hoida lehekülje www.worldsbk.com vahendusel ja ärge unustage enne märtsi lõppu telekava uurimast.

6. veebruaril algavad Hannesel treeningsõidud Hispaanias, Cartagena ringrajal.

Allikas
 

Otsi rehvi
Otsi
eripakkumised
Diablo Strada
Esi- ja tagarehv
167,00 €/kpl
Angel ST
esi- ja tagarehv
232,00 €/kpl