Motosport

Hannes Soomer võitis Asseni etapi! Lisatud Hannese kommentaar

18.04.2016

Hannes Soomer võitis täna Hollandis Assenis peetud Euroopa juunioride karikasarja teise etapi kindla eduga Dorian Laville’i ja Mika Perez’i ees.

Terve nädalavahetuse tegi ilm dramaatilisi muutusi, üllatades täna hommikul tugeva rahesajuga, hoolimata sellest suutis Hannes sõita väga stabiilset aega kõigi ringidel. Võistlust alustas ta teiselt kohalt, kuid haaras esikoha peale paari kohavahetust esimesel ringil. Võistluse lõpuni hoidis Hannes esikohta, kasvatades pidevalt edu. Kogenud ning targa ringrajasõitjana oskas Hannes kvalifikatsioonis rehvi säästa, mis koos suurepärase tiimitööga aitas tänasel võistlusel esikohta kindlustada.

Hannes: “Täna toimis kõik tõesti nii nagu plaanitud! Rehv oli hea ning ilm andis ideaalse võimaluse heaks võistluseks. Terve nädalavahetuse oli võtmesõnaks stabiilsus ja rehv ning tegime ka vastavalt sellele ratta seadistuses muudatusi – kõik toimis! Mõned väiksemad sõiduvead küll tekkisid, kuid tervikuna toimis kõik võrratult! Raske on kirjeldada seda rõõmu! Tänan kõiki kaasaelajaid ja oma tiimi!”

Soomeril ja Mika Perezil (Hispaania) on peale kaht etappi võrdselt punkte (36), kuid paremate sõidutulemustega juhib karikasarja punktiarvestust Soomer. Sarja järgmine etapp toimub 1. mail Itaalias.

Esmaspäeval, 18. aprillil, ootame kõiki Hannesele vastu Tallinna Lennujaama, kuhu ta peaks saabuma kell 18.55!

Vaata võistlussõitu korduses siit.

Otsi rehvi
Otsi
eripakkumised
Diablo Strada
Esi- ja tagarehv
167,00 €/kpl
Angel ST
esi- ja tagarehv
232,00 €/kpl